.

.

Skyline Hotone Serisi TREM Ücretsiz ile Optik Tremolo Pedal Pedal Vaka ve Daha

Skyline Hotone Serisi TREM Ücretsiz ile Optik Tremolo Pedal Pedal Vaka ve Daha

₺ 66.47

Tutar
Varlıkta

The Skyline Hotone Serisi TREM optik tremolo pedal zonklayan gitar sesi teslim edecek. Skyline Hotone Serisi TREM stompbox, çok küçük ve hafif olduğunu bu anlamıyla canlı bir gitar durumda veya çanta, henüz hala prim etkileri teslim.
The Skyline Hotone Serisi TREM efsanevi Çamurluk Ikiz ' ın tremolo esinlenilmiştir. özel devre tasarımı farklı hızlarda çıkış hacmi tutarlılığı sağlar. ses ile dekorasyon için size daha fazla seçenek var ek EQ devresi. SABIT düğme sesi sizin için bir koyu kenar ekler. kompakt, kolay kullanımlı tasarım özellikleri bir metal ayak pedalı ve analog-tarzı parametre topuzu yüzden gerçekten senin sesini çimdik. onun belirgin LED ile, the TREM bir canlı sahne üzerinde parlak parlayacak.
The minyatür ölçekli TREM herhangi için harika bir ek yapar mevcut pedalboard uzay ve bir prim kilo vardır, gerçek bypass tasarım inşa sağlar iken hafif, birden kullanarak akla gelebilecek en kompakt pedalboard Skyline Serisi stompboxes.
onun küçücük boyutu sizi aldatmasına izin vermeyin, the Hotone TREM güçlü bir muhafaza ile ve son inşa edilmiştir bir metal bar en duygusal absorbe stomps ki sizin tutku salıverir. 9 VDC güç kaynağı isteğe bağlı.
özellikleri : gerçek Bypass Ayak Pedalı optik tremolo pedal üreten için sıcak tonlar derinlik ve Renk parametre şekillendirme için ton kontrolleri Push-tarzı SERT düğme koyu kenar ekler ana ışık-up topuzu genel ayarlar tremolo etkisi hız çinko Alaşım Dış Kapak 9 v güç kaynağı gerekli (dahil değildir) lütfen not : bu pedalı ile bir pil kullanamazsınız

Daha fazla veri

tip:
etkileri
Model Numarası:
STR-1

Kategorideki hızlı dağıtım ürünleri